Cennik

Każda nowa kampania prowadzona przez eWizerunek poprzedzana jest testem podczas którego określamy optymalną strategię i budżet kampanii. Po zakończeniu okresu testowego przesyłamy pełen raport zawierający wyniki testu i sugestie dotyczące dalszej współpracy.

 

Aby zrozumieć cennik prowadzenia kampanii AdWords, należy rozróżnić dwa najistotniejsze pojęcia:

 

  • Środki na AdWords- to kwota jaka zostanie wykorzystana na prowadzenie kampanii w Google, czyli na linki sponsorowane. Internauta klikając w reklamę będzie pomniejszał pulę do wykorzystania. Cena za kliknięcie jest ustalana na podstawie jakości reklamy oraz aukcji przeprowadzonej pomiędzy reklamodawcami. Więcej o zasadach działania systemu aukcyjnego znajduje się na stronie O AdWords
  • Cena za prowadzenie kampanii- to kwota jaka trafi do eWizerunek jako wynagrodzenie za pracę włożoną w przygotowanie i monitorowanie kampanii.

 

Zobacz jak może przedstawiać się budżet twojej kampanii

 

 

Twoja Wpłata na kampanię

Środki AdWords (na kliknięcia)

Usługa

Ilość fraz

 Remarketing

300 zł*

200 zł

100 zł

do 20

Remarketing Ready**

500 zł

350 zł

150 zł

brak ograniczeń

Remarketing Ready**

700 zł

500 zł

200 zł

brak ograniczeń

Dostępny

1000 zł

800 zł

200 zł

brak ograniczeń

Dostępny

1600 zł

1400 zł

200 zł

brak ograniczeń

Dostępny

od 1800 zł

1500 zł

od 300 zł

brak ograniczeń

Dostępny

* – tylko dla nowych kont
** – tworzone są listy użytkowników, przy wyższym budżecie można uruchomić remarketing
Podane ceny są cenami netto i należy doliczyć 23% podatku VAT.

 


Jaki budżet będzie odpowiedni dla Ciebie ? Kolory sugerują rozmiar kampanii:

  • kolor1 Lokalny rynek – Kampanie małe, temat niszowy lub skierowane tylko na rynek lokalny. Reklama tylko w wyszukiwarce Google.
  • kolor2 Rynek krajowy - Kampanie na popularne frazy ukierunkowane na cały kraj lub rynek lokalny. Reklama do wyszukiwarki Google i sieci partnerskiej (Gmail, You Tube i inne serwisy partnerskie), w tym Remarketing !
  • kolor3 Duże Kampanie- Skierowane na kraj lub świat. Wiele wersji językowych. Kampania mogące wymagać automatyzacji jak np. Sklepy internetowe. Skierowane na wszystkie media.

W przypadku realizacji kampanii wymagających automatyzacji kampanii (sklepy internetowe, porównywarki), ceny negocjowane są indywidualnie.

 

W ramach kampanii dla każdego pakietu wykonywane są m.in. usługi:

 

  • Instalacja Google Analytics
  • Mierzenie minimum jednej akcji konwersji
  • Raport z przeprowadzonej kampanii zawierający: ilość kliknięć, wydany budżet, statystykę fraz, ilość konwersji, statystykę miejsc docelowych
  • Bieżąca optymalizacja kampanii


Cennik usług dodatkowych:

 

Nazwa usługi

Opis usługi

Cena netto

Remarketing

Wystarczy, że skorzystasz z usługi remarketingu, a twoja reklama będzie podążać za potencjalnym klientem na jego ulubionych stronach. Twoja reklama wyświetli się na stronach z sieci partnerskiej (np. onet, nk) tylko tym osobom, które wcześniej odwiedziły twoją stronę. Oferta obejmuje przygotowanie zestawu banerów.

150 zł / mc

Chmura Google
(Google Apps)

Gmail i Kalendarz Google zapewniają łączność pracownikom i umożliwiają oszczędzanie czasu i pieniędzy. Usługi Dokumenty Google, Google Video i Witryny Google uzupełniają tradycyjne oprogramowanie biurowe, ułatwiając prowadzenie pracy zespołowej. Firmy lub wydziały mogą samodzielnie używać tych aplikacji, aby zwiększyć wydajność. Instalacja domeny. Opłata jednorazowa !

300 zł

Optymalizacja strony internetowej – pozycjonowanie

Twoja strona słabo się wyświetla w wynikach naturalnych ? Zadbaj o optymalizację strony internetowej. Audyt i jednorazową optymalizacja

od 300 zł

Reklama Graficzna

Opracowanie reklamy graficznej do serwisów partnerskich

od 200 zł

 

Każde wyzwanie traktujemy indywidualnie, a w cenniku usług nie wszystkie pozycje da się umieścić. Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię usługi, to oznacza jedynie, że musisz się z nami skontaktować.